Ше.Пісня оголосила фіналістів конкурсу пісень на слова Шевченка

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувався до 203 річниці народження Тараса Шевченка оголосив список переможців цьогорічного відбору.

Ними стали музиканти з Києва та області, Львова, Кропивницького, Івано-Франківщини та Вінниччини. Цього року у збірник пісень «Ше.Пісня» увійде 10 композицій, зокрема це дуети: «Лісова Пісня» «Ой люлі, люлі, моя дитино», UKULELE&MORE «Ой баю, баю» (рос.), МЕЛОРІ «Думка», Поророка «Нащо»; гурти: «САД» «Єсть на світі доля», «EFIR» «Твої діти»; виконавці: Богдан Тарасюк «Катерина», Дмитро Оленич «Думи мої», Сергій Малега «За байраком байрак», Віталій Радиш «Гомоніла Україна».

9 березня у Києві в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться фінальний гала-концерт фіналістів конкурсу «Ше.Пісня» та нагородження. У концерті візьмуть участь музиканти, які увійшли в п’ятірку кращих. Окрім того, виступ матиме спеціальний гість концерту гурт «Go-A».

 «Дуже важливо переносити Тараса Шевченка в наш час і адаптовувати його тексти не академічним стилем – а сучасними варіаціями, сучасними людьми. Творити у співавторстві з такою людиною, як Тарас Шевченко – можливо і в нашому часі і приємно, що наш конкурс таку можливість дав», – коментує один із організаторів концерту Юлія Капшученко-Шумейко.

Оцінювали конкурсантів лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, екс-солістка гурту «ДримбаДаДзига» Ольга Троян, музикознавець, головний редактор Журналу «Музика» Володимир Корнійчук та організатор фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Нагадаємо, що в лютому відбувався конкурс на найкраще виконання пісень на слова Т.Шевченка. Це вже другий конкурс фестивалю Тарас Шевченка, минулого року відбувся запис першого збірника пісень «Ше.Пісня».

Дата гала-концерту – 9 березня. Початок о 19:00

Адреса: вул. Верхній Вал, 22 (арт-паб «Бочка на Подолі»)

Вхід: 60 грн.

Телефон для бронювання столиків: +38(067)433-0-433, +38(044)200-0-360