Ше.Пісня оголосила членів журі конкурсу

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувається до дня народження Тараса Шевченка, оголосив членів журі. Оцінюватимуть конкурсантів лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, екс-солістка гурту «ДримбаДаДзига» Ольга Троян, музикознавець, головний редактор Журналу «Музика» Володимир Корнійчук та організатор фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Члени журі оцінюватимуть конкурсантів балами від 1 до 10, потім оргкомітет сформує загальний рейтинг, по якому відбере 10 учасників для запису у збірник «Ше.Пісня 2017».

Музиканти, які очолять вершину рейтингу будуть нагороджені відзнаками конкурсу – дипломами та статуетками «Ше.Пісні». П’ятеро музикантів візьмуть участь у фінальному гала-концерті, який відбудеться на день народження Тараса Шевченка, 9 березня в арт-пабі «Бочка на Подолі».

Зазначимо, що 2016 року відзнаку за найкраще акустичне виконання пісні отримав гурт «NAOMI» – за трек «Твої очі» (м. Черкаси), за найщиріше виконання статуетку отримав Віталій Радиш – пісня «Минають дні» (с. Кобаки Косівського р-ну Івано-Франківської обл.) та за найкращу музичну подачу вірша Шевченка нагороджений гурт «Тобі Здалося» за трек «І стеляться на папері» (Київ).

Нагадаємо, що в лютому 2016 року відбувався перший конкурс «Ше.Пісня», участь в якому взяли близько 50 виконавців з усієї країни.

Організатор конкурсу:  фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest та проект «Відео.Кобзар».

Умови конкурсу «Ше.Пісня»

Участь у конкурсі на краще виконання пісні в акустиці на слова Тараса Шевченка може взяти будь-який виконавець, який покладе слова з «Кобзаря» на музику.

Прийом заявок від музикантів відбуватиметься до 28 лютого 2017 року.
Відбиратимуться найкращі пісні конкурсною комісією, куди входять відомі музиканти та музичні критики.

За умовами конкурсу, в ньому можуть взяти участь акустичні виконавці. Не розглядаються заявки стилю поп та естради. Для акомпанування текстів Тараса Шевченка в рамках конкурсу можна використовувати лише акустичні інструменти.

Важливою умовою участі є дотримання авторських прав на твір. Права на музику мають належати учасникам конкурсу.

Для участі у конкурсі свої заявки надсилати можна за цією гул-формою.
Запис треку може бути як аматорський, так і професійний, навіть у відео-форматі живого виконання. Якщо трек не записаний у студійній якості, організатори сприяють запису або зведенню пісні.

До фіналу відійдуть 10 учасників, які увійдуть до збірника акустичних пісень – CD-формату. Ці диски будуть розіслані на всі державні радіостанції країни. П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному гала-концерті та нагородженні статуеткою та дипломами в арт-пабі «Бочка на Подолі», що в Києві 9 березня. Організатори частково покривають добирання іногородніх учасників.

Сторінки в соцмережах:

ФБ та ВК