Наші на Спільнокошті. Які черкаські проекти шукають фінансування на відомому сервісі?

На сервісі “Велика ідея” чекають свого втілення 19 проектів. Двоє з них – стосуються Черкащини. Спільнокошт – відомий в Україні спосіб знайти фінансування своїх ідей.
Зареєструвавшись на спеціальному сайті, автор ідеї має описати її, визначити суму, необхідну на реалізацію проекту, а також час, за який кошти будуть зібрані. Причому час збору коштів не може бути довшим за сто днів. Якщо заявлена сума не була зібрана, всі внески автоматично повертаються на картки доброчинцям. “ІнфоМІСТ” проаналізував проекти, втілення яких стосуються Черкащини. “Ше.Fest – 2016″. Фестиваль Тараса Шевченка шефест Цього року в Моринцях утретє проведуть фестиваль Ше.Fest.
2016.shefest.org.ua
Уже вдруге частину коштів на нього організатори збирають на Спільнокошті. Заявлена сума – невелика, 15 тисяч гривень. Варто зазначити, що на сьогодні на фестиваль уже вдалося зібрати більшу частину коштів – 12 648 грн.
“Ми хочемо зробити так, аби Шевченка бачили не лише вусатим дядьком на портреті, запнутим у рушник. Три роки підряд ми прагнемо, щоб він був ближчим до нас. Так само, як і його творчість”, – так пояснюють ідею свого фестивалю організатори. Сама ідея фестивалю з’явилась у 2014 році, незадовго до ювілею Тараса Шевченка. “Ми прагнули знайти Шевченка не в банальному читанні поезії чи формальних вшануваннях. Ше.Fest – це фестиваль, де кожен може побачити Шевченка не в заяложеному образі пророка, а Шевченка-фріка, хіпстера і все-таки генія. Українського і сучасного, близького та навіть малого та босого – різного, проте зрозумілого кожному”, – ідеться на сторінці фестивалю на сайті “Спільнокошт”.
Третій Ше.Fest відбудеться 13-14 серпня. У ньому візьмуть участь близько 20 українських гуртів, які вже зараз готують пісні на слова Шевченка. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть барди, кобзарі, акустичні гурти, відбудуться лекції, гутірки та зустрічі з сучасними художниками. Окрім того, на фестивалі діятиме дитяча галявина. На фестивалі можна побачити виступи акторів та нічні кінопокази українських фільмів.
Зібрані на Спільнокошті гроші організатори планують витратити на піар-кампанію.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua