Молодь у Києві святкуватиме день народження Шевченка

9 березня у столиці відбудеться святковий гала-концерт пісень на слова з «Кобзаря» на честь дня народження Тараса Шевченка. Початок о 19:00 в арт-пабі «Бочка на Подолі».

Напередодні, фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» оголосив пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувався до 203 річниці народження Тараса Григоровича. Нещодавно організатори оприлюднили результати конкурсу, судді відібрали 10 пісень, які увійдуть у збірник «Ше.Пісня – 2017». Четверо фіналістів візьмуть участь у фінальному гала-концерті.

В день народження Шевченка, на одній сцені відбуватимуть виступи виконавців з Вінниччини, Івано-Франківщини і Києва, усі вони стали переможцями пісенного відбору. А саме, на слова з «Кобзаря» співатиме гурт «САД» та виконавці: Дмитро Оленич, Віталій Радиш та Богдан Тарасюк. Окрім того, присутні на гала-концерті дізнаються хто з фіналістів здобув перемогу в цьогорічному відборі й отримає статуетку «Ше.Пісня».

Під час заходу також відбудеться батл на краще прочитання поезії з «Кобзаря», переможці отримають цінні подарунки від фестивалю  «Ше.Fest». Оцінюватиме учасників батлу куратор проекту «Відео.Кобзар» Єлизавета Тарасова.

Окрім того, виступ матиме спеціальний гість концерту гурт «Go-A».

Зазначимо, що цього року у збірник пісень «Ше.Пісня» увійде 10 композицій, зокрема це дуети: «Лісова Пісня» «Ой люлі, люлі, моя дитино», UKULELE&MORE «Ой баю, баю» (рос.), МЕЛОРІ «Думка», Поророка «Нащо»; гурти: «САД» «Єсть на світі доля», «EFIR» «Твої діти»; виконавці: Богдан Тарасюк «Катерина», Дмитро Оленич «Думи мої», Сергій Малега «За байраком байрак», Віталій Радиш «Гомоніла Україна».

Нагадаємо, що в лютому 2017 року фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»  оголосив відкриття пісенного конкурсу «Ше.Пісня». Свої заявки надсилали музиканти з усіх куточків країни. Оцінювали конкурсантів лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, екс-солістка гурту «ДримбаДаДзига» Ольга Троян, музикознавець, головний редактор Журналу «Музика» Володимир Корнійчук та організатор фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко. За два роки існування конкурсу в ньому взяли участь близько сотні виконавців.

Дата гала-концерту – 9 березня. Початок о 19:00

Адреса: вул. Верхній Вал, 22 (арт-паб «Бочка на Подолі»)

Вхід: 60 грн.

Телефон для бронювання столиків: +38(067)433-0-433, +38(044)200-0-360

Для коментарів та акредитації: 0971744517, 0932464614 (Юлія)

Зустріч в соцмережах:

https://www.facebook.com/events/575778302628040/

https://vk.com/event140808284